حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند

دولت رئیسی امید به رفع محرومیت را زنده کرد

تاریخ: ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
          امام جمعه دماوند گفت: با روی کار آمدن دولت جدید امید مردم برای ایجاد نهضت خدمت همه جانبه و رفع محرومیت‌ها زنده شد. 
به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه دماوند، حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر دماوند، ادامه داد: البته ایجاد عدالت اقتصادی و اجتماعی زمانبر، پیچیده و طاقت فرسا است.
وی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره امام راحل و شهدای دوران هشت سال جنگ تحمیلی، اظهار داشت: ریشه برخی بی عدالتی ها در قوانین غیرعادلانه است و هنوز عده ای در کشورمان به صورت قانونی حقوق نجومی می گیرند و برخی صاحب منصبان با سوء استفاده از کمبود شفافیت از رانت های پرسود بهره می برند.
خطیب جمعه دماوند اضافه کرد: یک روز وظیفه دفاع نظامی داشتیم و روز دیگر وظیفه دفاع اقتصادی، علمی و فرهنگی و روزی نیز وظیفه دفاع سیاسی داریم.
حجت الاسلام فتاح دماوندی گفت: برخی مسئولان برای باقی ماندن در مسئولیت به هرکاری دست می زنند و به هرکس رو می اندازند.
وی با اشاره به اینکه از بین بردن فساد نیاز به نهی از منکر عمومی دارد و رئیس جمهوری دولت سیزدهم به تنهایی نمی تواند فساد را از بین ببرد، افزود: دولت باید با ارائه لوایح فسادستیز به مجلس انقلابی و مجلس هم با تصویب قوانین شفاف و عدالت زا، زمینه تحقق عدالت اجتماعی را فراهم کنند.
امام جمعه دماوند با اشاره به اجلاس سالانه عمومی سازمان ملل نیز خاطرنشان کرد: رئیس جمهوری ایران در نشست اخیر یکهزار و ۵۸۳ کلمه سنجیده، پخته و مبنی بر عقلانیت و صداقت در سخنان خود مطرح کرد که نشانگر عزت، حکمت، قدرت و منطق ایران انقلابی علیه قدرت پوشالی و منطق کور آمریکا بود.
وی ادامه داد: سخنرانی آیت الله رئیسی در اجلاس سازمان ملل آیینه آرمان ها و ارزش های بزرگترین انقلاب معاصر و نشان دهنده هویت عزتمند جمهوری اسلامی ایران است.
        

تصاویر

نظرات