حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند

کسانی که در انتخابات شرکت می کنند به امنیت و سرنوشت و اقتدار خودشان رای می دهند / برای حل مشکلات باید به کسی رأی بدهیم که قوت اراده و عمل داشته باشد و مدیر و کارآمد باشد.

تاریخ: ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
          به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه دماوند حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی امام جمعه دماوند ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه شهر دماوند در مصلای این شهر با اشاره به سالروز رحلت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای به رهبری گفت:در این زمان و در همه زمان ها هیچ وظیفه ای مهمتر از حفظ نظام اسلامی برای ما مسلمانان وجود ندارد.
میزان مشارکت در انتخابات یکی از شاخص‌های مشروعیت و مقبولیت نظام های سیاسی دنیاست. حکومتی که بتواند بیشترین مشارکت در انتخابات را جلب کند در همه عرصه های داخلی و خارجی مقتدر خواهد بود. کسانی که در انتخابات شرکت می کنند، امنیت و سرنوشت و اقتدار خودشان رأی می دهند.
رهبر معظم انقلاب فرمودند: «در سال ۸۸، شخصاً در این انتخابات هم مثل همه انتخابات‌های گذشته به مسئولین کشور اعتماد کردم. به وزارت کشور، به شورای نگهبان در حالی که می‌دانید در موارد متعدد مسئولین از سلایق مختلف بودند اما من به مقام مسئولی که می شناسم و قاعده کار او را میدانم، اعتماد می‌کنم.»
انشاالله مردم بر خلاف خواسته دشمن در انتخابات شرکت خواهند کرد و به افراد مورد اعتماد و متدین و متخصص و متعهد رأی خواهند داد، کاهش مشارکت مردم به خاطر عدم احراز صلاحیت برخی داوطلبین از سوی شورای نگهبان نیست، در سال ۹۲ آقای هاشمی رفسنجانی و در سال ۹۶ آقای احمدی‌نژاد احراز صلاحیت نشدند، در حالی که در همان سال‌ها مشارکت مردم ۷۲ و ۷۳ درصد بود، مردم اگر گله ای دارند از ناکارآمدی مسئولین اجرایی و وضع بد اقتصادی و تحقق نیافتن وعده های دولت و بیکاری و گرانی است. در کنار مشکلات اقتصادی دچار ولنگاری فرهنگی و رها بودن فضای مجازی و جنگ رسانه ای دشمنان نیز هستیم.
برای حل مشکلات باید به کسی رأی بدهیم که قوت اراده و عمل داشته باشد و مدیر و کارآمد باشد.
در عرصه منطقه‌ای:
-شاهد پایان یافتن حکومت ظالمانه نتانیاهو، این نخست وزیر فاسد و جنایتکار هستیم. سقوط نتانیاهو را به فال نیک می‌گیریم و آن را به وخامت اوضاع رژیم‌صهیونیستی و سرعت زوال و نابودی آن مرتبط می دانیم.
-موقعیت برادران یمنی انصارالله، در استان های نجران،جیزان و عسیر عربستان، با راهبرد دفاع متحرک را تبریک میگوییم. این سه استان حدود ۲ سال قبل طی یک توافق ذلت بار توسط علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق و معدوم یمن، به عربستان واگذار شد. عملیات انصارالله در مجاورت استان های شیعه نشین عربستان موجب همکاری قبایل یمنی این سه استان و همراهی افکار عمومی مردم دو استان قطیف و احساء و تهدید مهمی برای آل سعود است.
        

تصاویر

نظرات