حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند

تجربه بی‌اعتمادی به غرب، تابلو عبرت برای دولت‌های آینده است

تاریخ: ۱۴۰۰/۰۵/۰۸
          امام جمعه دماوند با بیان اینکه مقام معظم رهبری تاکید کردند که باید برای تحقق اهداف انقلاب تلاش انقلابی و مخلصانه استمرار یابد، گفت: تجربه عدم اعتماد به غرب مثل تابلوی عبرت آموزی در مقابل چشم دولت‌های آینده قرار دارد.

حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی روز جمعه در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر دماوند با اشاره به دیدار هیات دولت فعلی با رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار داشت: کارکردن با اخلاص برای خدا و برای مردم ذخیره ای نزد خداوند متعال است.

خطیب جمعه دماوند خاطرنشان کرد: غریب‌ها تا زمانی که عملا با ما دشمنی می کنند و ضربه می زنند منفور مردم ایران باقی خواهند ماند؛ در جریان مذاکرات، آمریکایی ها از موضع خصم آمیز خود کوتاه نیامدند و آنها همیشه شرط مداخله در امور ایران را بهانه می کنند.

فتاح دماوندی با اشاره به اینکه هرجا با خودباوری و عدم اعتماد به دشمن قدم برداشتیم موفق بوده ایم، گفت: عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در موکول کردن برخی موضوعات به توافق با غرب درس عبرت برای مسئولان آینده است.

این مقام مسئول در ادامه به اهمیت کمک به نیازمندان به ویژه در ایام کرونایی اشاره کرد و افزود: غذا دادن به گرسنگان بخاطر محبت به خدا روش اهل بیت عصمت و طهارت در کرامت انسانها است؛ خدای متعال برای ایثار با اخلاص اهل بیت(ع) سوره انسان را نازل کرد و این اهمیت از خودگذشتگی را نشان می دهد.

وی بیان داشت: ادامه رزمایش مواسات و کمک مومنانه با اقتدا به پنج تن آل عبا خیرات و برکات زیادی برای جامعه ما ایجاد خواهد کرد و از خیریه ها و مجامع نیکوکاری که در ایام کرونا به کمک نیازمندان شتافتند، تشکر می کنم.
        

تصاویر

نظرات