حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند

ناامید کردن مردم ازشرکت در انتخابات راهبرد دشمن است

تاریخ: ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
          امام جمعه دماوند با اشاره به اینکه ناامید کردن مردم از شرکت در انتخابات با سوءاستفاده از اوضاع بد اقتصادی کشور یکی از راهبردهای دشمن است، افزود: رای ندادن، اوضاع را بدتر می‌کند اما انتخاب درست می‌تواند شرایط را بهتر کند.

حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی روز جمعه در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر دماوند با اشاره به مهم ترین رویداد سیاسی کشور در سال آینده، اظهار داشت: پیروزی جریان انقلابی در انتخابات پیش رو کابوس وحشتناک آمریکا و پیروان او است.
این مقام مسئول ادامه داد: فنآوری هسته ای، قدرت موشکی و عمق استراتژیک چالش های مهم دشمنان جمهوری اسلامی و اهرمهای اقتدار ماست که دولت پرتحرک و بانشاط انقلابی، مولفه های قدرت ایران را با خنثی سازی تحریم و خودسازی اقتصادی تقویت خواهد کرد.
خطیب جمعه دماوند شرکت آگاهانه در انتخابات را جلوه معروف و دلسرد کردن مردم از آینده را مصداق منکر دانست و گفت: امیدواریم با تحقق دولت جوان انقلابی و همراهی مجلس و قوه قضائیه حرکت کشور به سمت اقتصاد مقاومتی شتاب بیشتری گیرد.
حجت الاسلام فتاح دماوندی در ادامه با اشاره به ایام شعبانیه و در پیش بودن ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، بیان داشت: موضوع جوانان در تاریخ بشر همواره مورد توجه رهبران فرهنگی، دینی و سیاسی جهان بوده است.
وی با بیان اینکه نقش جوانان در پیروزی، حفظ و پیشرفت انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست، خاطرنشان کرد: نیمی از جمعیت کشور ما را جوانان تشکیل داده و دشمنان برای انحراف اخلاقی و سیاسی آنان برنامه ریزی کرده اند اما فطرت پاک جوانان و نوجوانان زمینه خوبی برای حق طلبی و درست کاری آنان فراهم کرده است.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با اندیشه جوان و روحیه شاداب خود جوانان ایران و جوانان مسلمان جهان را به خود جذب کرد، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز اندیشه دولت جوان حزب اللهی را به درستی مطرح کردند و به آن امید و اعتقاد دارند.
خطیب جمعه دماوند تصریح کرد: ایشان فرمودند که معنای دولت جوان و حزب اللهی یک دولت سرپا و پای کار، آماده و بانشاط است که بتواند کار کند و خسته و از کار افتاده نباشد.
حجت الاسلام فتاح دماوندی با تاکید براینکه جوانان با بصیرت و صبور آینده انقلاب را تضمین می کنند چون اهل توصیه به حق و عدالت طلبی هستند، خاطرنشان کرد: دشمن می خواهد از طریق قطع ارتباط با خدا و تبلیغ شهوات، جوانان را نسبت به مسائل همنوعان و مشکلات مردم، بی تفاوت کند.
وی افزود: بی توجهی نسبت به اتفاقات سیاسی و اجتماعی کشور خواسته بدخواهان نظام است و جوانان با جهاد علمی، فرهنگی و تقویت ایمان و اخلاق نقشه های شوم شیاطین را باطل می کنند.
        

تصاویر

نظرات