حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند

دولت باید نظارت و کنترل را شدت ببخشد؛ همه‌چیز به برجام مرتبط نیست./ برخی خودباخته‌ها با #سیاه‌نمایی_اوضاع_کشور سهم تقصیر خود را کتمان می‌کنند/

تاریخ: ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
          تاب‌آوری مردم در برابر تحریم‌ها و بی‌‌تدبیری‌های دولت ستودنی است/ حجاب، لباس رزم بانوان در برابر تهاجم فرهنگی
خطیب نمازجمعه دماوند با بیان اینکه همه باید کمک کنند تا در بهار ۱۴۰۰دولت جوان و حزب اللهی روی کار بیاید، گفت: تاب‌آوری مردم در برابر تحریم‌های فزاینده و بی‌‌تدبیری‌های دولت بی‌نظیر و ستودنی است.

به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه دماوند ، حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی امام جمعه دماوند در خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته که در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد با اشاره به ۲۵ ذی القعده روز دحوالارض اظهار کرد: ماه ذی القعده ماه توبه، استغفار و مناجات با خدا است و با استغفار، بلا و گرفتاری‌ها را از خود دور کنیم.
وی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن روز عفاف و حجاب افزود: عفاف و حجاب حاصل حیا و غیرت است و دشمن سعی دارد از راه ترویج بدپوششی و بدحجابی تمدن غرب را رواج دهد؛ غربی‌ها با هدف ارضاء جنسی آسان و نیروی کار ارزان تحولات منفی علیه زنان ایجاد کردند.
امام جمعه دماوند با بیان اینکه مقابله با حجاب به بهانه آزادی از دروغ‌های رنگین و ننگین شیطان‌های انسان نما است، ادامه داد: اَجر شیر زنان مدافع حریم زینب(س) کمتر از مدافعان حرم آن حضرت نیست زیرا حجاب لباس رزم بانوان جامعه در برابر هجوم ضد فرهنگی دشمنان است.
حجت الاسلام فتاح دماوندی با اشاره به اینکه امروزه در غرب علی‌رغم موج سنگین اسلام ستیزی موج انتخاب حجاب هم ایجاد شده است، یادآور شد: احکام الهی براساس حکمت و مصلحت ما وضع شده و کم و زیاد آن باید رعایت شود، ظاهر کردن موی سر چه یک تار مو و چه بیشتر در مقابل نامحرم حرام است و شهدای عزیز دوران دفاع مقدس در وصیت‌نامه‌های خود تأکید زیادی بر مسئله حجاب دارند.
وی در ادامه با اشاره به وضع اقتصادی امروز جامعه عنوان کرد: گرانی‌های اخیر فاصله طبقاتی را زیادتر کرده و قدرت خرید اقشار ضعیف بسیار تضعیف شده است و دولت باید نظارت و کنترل را شدت بخشد و هر موضوعی را مرتبط با برجام نداند.
خطیب نماز جمعه دماوند افزود: برخی افراد خودباخته و بریده از انقلاب و امام که در شکل گیری دولت سهم داشتند امروز با فرار به جلو و سیاه نمایی اوضاع کشور سهم تقصیر خود را کتمان می‌کنند.
حجت الاسلام دماوندی با بیان اینکه مردم از مجلس یازدهم توقع دارند انقلابی و سنجیده عمل کرده تا تحول و اصلاح را مردم به چشم خود ببینند، ابراز کرد: عملکرد عدالت محورانه و فساد ستیز قوه قضائیه اعتماد و امید مردم را افزایش می‌دهد و همه باید کمک کنند تا دولت جوان حزب اللهی در بهار ۱۴۰۰ روی کار بیاید و تاب آوری مردم در برابر تحریم‌های فزاینده و بی‌‌تدبیری‌های دولت بی‌نظیر و ستودنی است.
        

تصاویر

نظرات